Uluslararası Psikoterapi Derneği

Uluslararası Psikoterapi Derneği; Uluslararası düzeyde psikolojiyi temsil eden önde gelen bilimsel ve mesleki kuruluştur. Misyonumuz topluma fayda sağlamak ve insanların yaşamlarını iyileştirmek için

Akreditasyon

Derneğin temel amaçlarından biri de gelişmiş ülkelerdeki iyi uygulamaları dikkate alarak gelişmekte olan ülkelere istihdam, eğitim ve yeterlilik sistemlerinin uyumlu hale getirilmesini sağlamak ve bu çerçevede Psikoloji ve Kişisel Gelişim eğitimlerinin akreditasyonu yapmaktır.

Uluslararası Psikoterapi Derneği Yönetim Kurulundan

Akreditasyon

Bu kısıma akreditasyonla ilgili kısa bir yazı eklenecek.Bu kısıma akreditasyonla ilgili kısa bir yazı eklenecek.Bu kısıma akreditasyonla ilgili kısa bir yazı eklenecek.Bu kısıma akreditasyonla ilgili kısa bir yazı eklenecek.Bu kısıma akreditasyonla ilgili kısa bir yazı eklenecek.

Danışmanlık

Bu kısıma danışmanlıkla ilgili kısa bir yazı eklenecek.Bu kısıma danışmanlıkla ilgili kısa bir yazı eklenecek.Bu kısıma danışmanlıkla ilgili kısa bir yazı eklenecek.Bu kısıma danışmanlıkla ilgili kısa bir yazı eklenecek.Bu kısıma danışmanlıkla ilgili kısa bir yazı eklenecek.

Eğitim

Bu kısıma eğitim ile ilgili kısa bir yazı eklenecek.Bu kısıma eğitim ile ilgili kısa bir yazı eklenecek.Bu kısıma eğitim ile ilgili kısa bir yazı eklenecek.Bu kısıma eğitim ile ilgili kısa bir yazı eklenecek.Bu kısıma eğitim ile ilgili kısa bir yazı eklenecek.

Eğitim

İstatistiklerimiz

Öğrenci
11715

Öğrenci

Eğitim
445

Eğitim

Eğitmen
65

Eğitmen

Sertifika
14220

Sertifika

“Bir insanın zekası, karakteri ve becerileri, o kişide bulunan bazı orijinal eğilimlerin, eğitimi ve görgüsü ile birleşmesi sonucunda ortaya çıkan denklemin bir sonucudur.”

Edward Thorndike

Uluslararası Psikoterapi Derneği Yönetim Kurulundan

Makaleler

Faydalı Linkler

Görüş, öneri ve eğitim başvurusu için iletişime geçiniz.

Call Now